Metropoltv – internetový informační magazín

Featured
Internetový informační magazín - METROPOLTV

Metropoltv -Internetový informační magazín

Také Vás zajímá to, co se ve světě děje? Chcete být informováni o všech událostech nejen z Vašeho okolí, města, regionu, státu ale i ze světa? Tak pak si klikněte na naši webovou stránku metropoltv.cz. Tento web nebude poskytovat informace, zajímavosti a novinky ze světa showbiznisu. Na to, abyste se dozvěděli, kdo s kým chodí, co se které prominentní osobnosti stalo nebo komu se stal „trapas“ slouží i jiné webové stránky, jak naše. Na tomto webu najdete informace a novinky ze světa politiky, zdravotnictví, cestování, kultury, vzdělávání, sportu, životního prostředí či životního stylu. Pokud byste chtěli vědět, co přesně na našem webu najdete, představte si internetový informační magazín. Najdete u nás denní aktuální a nezávislé zpravodajství z celého světa i domova. Continue reading »


Detoxikační kúra – zbaví tělo jedovatých látek

Posted on
Detoxikační kúra, zbaví tělo jedovatých látek

Detoxikační kúra – zbaví tělo jedovatých látek

Mnozí z nás se ptají, proč bychom vlastně měli detoxikovat. Na Vaše otázky Vám nejlépe odpoví webová stránka http://www.cleaninside.cz. Ale, v první řadě proto, abychom pročistili tělo od nánosů a toxických látek. Ne každý se stravuje zdravě. Přiznám se, že ani já se velmi zdravě nestráví. Zároveň i velmi dobře vím, že jaké komplikace může způsobit zanesený organismus. Ty se však dají odstranit detoxikační kúrou. Je však třeba, abychom tyto komplikace začali odstraňovat v čas. V případě, pokud je budeme zanedbávat a všechny symptomy budeme ignorovat, detoxikační kúra nám už nepomůže. V takovém případě už bude nutný lékařský zásah. Prostřednictvím detoxikační kúry se z organismu vylučují jedovaté látky. Nejsou jedované v pravém slova smyslu. Jsou jedovaté v tom slova smyslu, že poškozují organismus. Nezpůsobují hned smrt, ale dokážu nadělat řádnou neplechu. Continue reading »


Detoxikace doma nerušeně a pohodlně

Posted on
Detoxikace doma - nerušeně a pohodlně

Detoxikace doma nerušeně a pohodlně

Podstupte detoxikaci doma ve svém pohodlí. Detoxikace doma je přirozená, protože ji vykonává náš organismus i sám. Bohužel v důsledku toho, že v našem prostředí se nachází příliš mnoho toxinů, ta detoxikace, kterou vykonává naše tělo samo, už nestačí. Detoxikaci doma provedete tak, aby o ní vůbec někdo věděl. Pohodlně si budete sedět doma ve svém obýváku případně ležet v posteli, číst nějakou dobrou knihu nebo se budete dívat na nějaký film. Vedle této Vaší činnosti se Vám tělo bude čistit a Vy se každou minutou budete cítit lépe a lépe. Detoxikace je přirozená, ale je také nezbytná. Proč jinak by ji naše tělo provádělo. I to málo, co naše tělo odstraní je lepší než nic. Nestačí to však a proto byste měli svému organismu podat pomocnou ruku a přirozenou detoxikaci byste měli podpořit ještě i vlastní detoxikací. Detoxikace je součástí zdravého životního stylu, na který neustále upozorňují i ​​odborníci z oblasti medicíny a zdravé výživy. Continue reading »


Očista střev plus pravidelný pitný režim a výhra je Vaše

Posted on
Očista střev a plus pravidelný pitný režim a výhra je Vaše

Očista střev plus pravidelný pitný režim a výhra je Vaše

Pocit, když máte nafouklé břicho, když se cítíte jako nafouklý balón a když máte plyny je nepříjemný. Těchto pocitů a problémů se však víte zbavit očistou střev. Abyste měli ploché břicho, nemusíte si už víc odepírat to, co máte rádi, co Vám chutná a už nemusíte ani cvičit. Skutečně Vám na to postačí očista střev. Ale to, že podstoupíte očistu střev, nevyřeší Vaše problémy, pokud při tom nezměníte i způsob stravování. Neříkám, že musíte přestat jíst sladkosti, tučná jídla či smažená jídla. Určitě byste je do jisté míry měli omezit, ale nemusíte jim dát úplné sbohem. Z času na čas zhřešit ještě nikoho nezabilo. Na cestě za štíhlým břichem se doporučuje konzumace vlákniny, ovoce a zeleniny. Očistu střev byste však neměli provést jen proto, že chcete mít ploché břicho. Očista střev je zaměřena hlavně na zdraví Vašich vnitřních orgánů. Continue reading »


SEO – úspěch nespočívá jen v jedné práci

Posted on
SEO - úspěch nespočívá v jedné práci

SEO – úspěch nespočívá jen v jedné práci

SEO nebo optimalizace pro vyhledávače už má svou tradici. Už nejeden z Vás o ní slyšel. Množství z Vás nezajímá, protože buď nejste majitelem nějaké webové stránky, nebo jste ji již podstoupili, takže nehledáte společnosti, které by pro Vás tento proces realizovali. Hlavní však je, že jste ji absolvovali. A řekněte mi. Však se Vám hned lépe dýchá? Nebo jak se říká: „Hned jde biznis lépe“. Opadla ta tíha, že musíte bojovat se svou konkurencí o prestiž, o postavení a o zákazníky. Díky SEO Vy máte své vlastní návštěvníky, zákazníky, kteří jsou spokojeni s Vašimi službami a produkty a stejně i společnost Google je spokojená s Vaší webovou stránkou po technické stránce a tak ji i patřičně ohodnotí. Líbí se Vám taková představa? Continue reading »


Detoxikační kúra nám pomáhá v dnešním světě

Posted on
Detoxikační kúra - nám pomáhá v dnešním světě

Detoxikační kúra nám pomáhá v dnešním světě

Jak už jistě víte, detoxikační kúra nám pomáhá zbavit se usazenin a škodlivých látek, které se v našich organismech nacházejí. Právě proto bychom si ji měli dělat pravidelně. Detoxikační kúra je jedinečná věc, která nám pomůže tehdy, když medicína selže na plné čáře. Znáte ve svém okolí někoho, kdo kúru vyzkoušel? Pokud ne, měli byste být první! Následně byste ji měli doporučit i svým známým a členům rodiny, ať si tímto způsobem ozdraví svůj organismus. Detoxikační kúra je v našem životě velmi důležitá, protože máme opravdu mnoho škodlivých látek v těle. Přiznejte se, kdo z vás dodržuje pravidelný přísun vlákniny? Jíte dostatek ovoce, zeleniny, klíčků, ořechů a všeho, co organismus potřebuje? Zřejmě ne, protože většina z vás na to nemá čas. Pokud se i nějaký čas najde, využijete ho raději na odpočinek a ne na to, abyste si připravovali zdravější jídla, případně na to, abyste si zacvičili. Continue reading »


Trávení jsem měla opravdu v katastrofálním stavu

Posted on
Trávení jsem měla v katastrofálním stavu

Trávení jsem měla opravdu v katastrofálním stavu

I Vám se již stalo, že jste leccos snědli a trávení nefungovalo tak, jak mělo? Stalo se to i mně. Byla jsem nešťastná, protože jsem byla tak dost hubená a věděla jsem, že pokud mě bude trávení trápit déle než dva dny, tak určitě zhubnu. To jsem nechtěla dopustit, tak jsem se vykašlala na to, že mě trávení neposlouchá a jídla jsem stejné věci jako dosud. Byla to obrovská chyba. Tím jsem si mé trávení ještě víc pokazila. Už jsem bolesti nemohla vydržet, tak jsem šla za mou obvodní lékařkou. Ta mi řekla, že tím, že jsem se přejídala a jídla ovoce, sladké, slané, kyselé a v podstatě vše dohromady, zblbla jsem svůj žaludek, který nevěděl, jaké enzymy má tvořit. Nebylo nic příjemné, řeknu Vám. Teď se musím léčit a cpát do sebe pilulky, ale jiné řešení na mé problémy není. Continue reading »


Ploché břicho měli všichni pouze já ne

Posted on
Ploché břicho - měli všichni pouze já ne

Ploché břicho měli všichni pouze já ne

Pohybuji se v prostředí, kde je plno sportovců a všichni mají perfektní postavy. Ploché břicha, svalnaté nohy a ruce. Jsem sice žena, ale i já jsem toužila minimálně po tom plochém břiše. Nejdřív jsem si myslela, že dosáhnout ho je nemožné, protože jsem měla pár kilečiek navíc. Poprosila jsem jednoho známého sportovce, aby mi pomohl dosáhnout ploché břicho. Nejdříve se na mě podíval jakoby si mě prohlížel a pak se mě zeptal, jestli to opravdu chci. Řekla jsem mu, že kdybych to nechtěla, tak bych ho o pomoc neprosila. Říkal, že to bude namáhavé, a že první týdny budu dost zničena, ale já jsem si postavila hlavu, zaťala se a chtěla jsem to vyzkoušet. První týden tréninku jsem si myslela, že to vzdám. Snažila jsem se být silná, ale nevládla jsem tolik na trénincích cvičit. Nějak jsem se přes ten první týden prokousat a postupem času to bylo pro mě stále lehčí. Continue reading »


Program na detoxikaci – nadbytečná kila mizí bez diet a posiloven

Posted on
Program na detoxikaci, nadbytečná kila mizí bez diet a posiloven

Program na detoxikaci – nadbytečná kila mizí bez diet a posiloven

Program na detoxikaci můžeme chápat jako spojení detoxikace a očisty střeva. Má správné předpoklady k tomu, aby eliminoval zácpu, bolesti břicha nebo zažívací problémy. O trávicích problémech se domnívám, že bychom mohli vyprávět své. Každý si už něco zažil, setkal se s řadou problémů, které se týkaly zácpy, nadýmání, průjmy nebo plynatosti. Pomocí programu na detoxikaci se tímto problémem můžeme do určité míry vyhnout. Pomocí tohoto programu se můžeme bez drastických diet zbavit i pár nadbytečných kil, což si myslím, že je dobrou motivací. Program na detoxikaci má však i více výhod, které můžou sloužit jako motivace. Přečtete si o nich na https://www.youtube.com/watch?v=0Qd4Z5wkH8I. Člověk se za život několik krát snaží podstoupit diety, snaží se cvičit a zhubnout, ale ne vždy vydrží, nebo ne vždy se mu to podaří. Continue reading »


Detoxikační kúra a jak dál?

Posted on
Detoxikační kúra a jak dál

Detoxikační kúra a jak dál?

Detoxikační kúra byla věc, se kterou jsem se setkávala poměrně často. Mluvil o ní každý – kolegyně, rodina, kamarádi. Věděla jsem, že detoxikační kúra nám slouží na zbavení se škodlivých látek z těla, no netušila jsem, co to vlastně obnáší. Myslela jsem si, že detoxikační kúra zahrnuje jen jedení zdravých potravin a pití ovocných šťáv. Chtěla jsem takovou očistu těla vyzkoušet a vyhledala jsem si na toto téma více informací. Dokonce jsem se dopracovala k jedné internetové stránce, ze které jsem si očistu těla objednala. První dny užívání této kúry jsem se cítila hůř než předtím. Později jsem si přečetla, že pokud mám příliš zanesený organismus toxickými látkami, mohou se moje problémy na začátku kúry nejdříve zhoršit, ale to by mělo po čase odeznít. Continue reading »


Testery bankovek na celnici

Posted on
Testery bankovek

Testery bankovek na celnici

U nás na celním úřadě se velmi často objevují zabavené zboží, které putují někdy až z dalekých zemí, a častokrát se objevují i ​​falešné peníze. Nás to už ani nepřekvapí, je to téměř na denním pořádku. Při kontrole peněz využíváme různé testery bankovek. V Thajsku prý na to využívají cvičené opice a jsou prý úspěšnější v rozeznávání pravosti jako lidé. My si však musíme vystačit s takovými přístroji. A vědí to i tito „výrobci“ falešných bankovek. Minule jsme zadrželi jednoho muže s testerem bankovek na zadním sedadle auta. Zeptal jsem se ho jak se k takovému testeru bankovek dostal a nač ho vlastně potřebuje. Očividně znervózněl, ale mně byl podezřelý již od prvního momentu. Odvlekli jsme ho na důkladnou osobní prohlídku a kolegové zatím prohledávali vozidlo. Nakonec se v jeho autě našlo i pár falešných peněz, které si tam zapomněl a jak vysvitlo, on a jeho kumpáni chtěli vytisknout peníze, které by nerozeznal ani takový přístroj pro kontrolu pravosti, proto ho potřebovali. Continue reading »