Metropoltv – internetový informační magazín

Featured
Internetový informační magazín - METROPOLTV

Metropoltv -Internetový informační magazín

Také Vás zajímá to, co se ve světě děje? Chcete být informováni o všech událostech nejen z Vašeho okolí, města, regionu, státu ale i ze světa? Tak pak si klikněte na naši webovou stránku metropoltv.cz. Tento web nebude poskytovat informace, zajímavosti a novinky ze světa showbiznisu. Na to, abyste se dozvěděli, kdo s kým chodí, co se které prominentní osobnosti stalo nebo komu se stal „trapas“ slouží i jiné webové stránky, jak naše. Na tomto webu najdete informace a novinky ze světa politiky, zdravotnictví, cestování, kultury, vzdělávání, sportu, životního prostředí či životního stylu. Pokud byste chtěli vědět, co přesně na našem webu najdete, představte si internetový informační magazín. Najdete u nás denní aktuální a nezávislé zpravodajství z celého světa i domova. Continue reading »


Ploché břicho měli všichni pouze já ne

Posted on
Ploché břicho - měli všichni pouze já ne

Ploché břicho měli všichni pouze já ne

Pohybuji se v prostředí, kde je plno sportovců a všichni mají perfektní postavy. Ploché břicha, svalnaté nohy a ruce. Jsem sice žena, ale i já jsem toužila minimálně po tom plochém břiše. Nejdřív jsem si myslela, že dosáhnout ho je nemožné, protože jsem měla pár kilečiek navíc. Poprosila jsem jednoho známého sportovce, aby mi pomohl dosáhnout ploché břicho. Nejdříve se na mě podíval jakoby si mě prohlížel a pak se mě zeptal, jestli to opravdu chci. Řekla jsem mu, že kdybych to nechtěla, tak bych ho o pomoc neprosila. Říkal, že to bude namáhavé, a že první týdny budu dost zničena, ale já jsem si postavila hlavu, zaťala se a chtěla jsem to vyzkoušet. První týden tréninku jsem si myslela, že to vzdám. Snažila jsem se být silná, ale nevládla jsem tolik na trénincích cvičit. Nějak jsem se přes ten první týden prokousat a postupem času to bylo pro mě stále lehčí. Continue reading »


Program na detoxikaci – nadbytečná kila mizí bez diet a posiloven

Posted on
Program na detoxikaci, nadbytečná kila mizí bez diet a posiloven

Program na detoxikaci – nadbytečná kila mizí bez diet a posiloven

Program na detoxikaci můžeme chápat jako spojení detoxikace a očisty střeva. Má správné předpoklady k tomu, aby eliminoval zácpu, bolesti břicha nebo zažívací problémy. O trávicích problémech se domnívám, že bychom mohli vyprávět své. Každý si už něco zažil, setkal se s řadou problémů, které se týkaly zácpy, nadýmání, průjmy nebo plynatosti. Pomocí programu na detoxikaci se tímto problémem můžeme do určité míry vyhnout. Pomocí tohoto programu se můžeme bez drastických diet zbavit i pár nadbytečných kil, což si myslím, že je dobrou motivací. Program na detoxikaci má však i více výhod, které můžou sloužit jako motivace. Přečtete si o nich na https://www.youtube.com/watch?v=0Qd4Z5wkH8I. Člověk se za život několik krát snaží podstoupit diety, snaží se cvičit a zhubnout, ale ne vždy vydrží, nebo ne vždy se mu to podaří. Continue reading »


Detoxikační kúra a jak dál?

Posted on
Detoxikační kúra a jak dál

Detoxikační kúra a jak dál?

Detoxikační kúra byla věc, se kterou jsem se setkávala poměrně často. Mluvil o ní každý – kolegyně, rodina, kamarádi. Věděla jsem, že detoxikační kúra nám slouží na zbavení se škodlivých látek z těla, no netušila jsem, co to vlastně obnáší. Myslela jsem si, že detoxikační kúra zahrnuje jen jedení zdravých potravin a pití ovocných šťáv. Chtěla jsem takovou očistu těla vyzkoušet a vyhledala jsem si na toto téma více informací. Dokonce jsem se dopracovala k jedné internetové stránce, ze které jsem si očistu těla objednala. První dny užívání této kúry jsem se cítila hůř než předtím. Později jsem si přečetla, že pokud mám příliš zanesený organismus toxickými látkami, mohou se moje problémy na začátku kúry nejdříve zhoršit, ale to by mělo po čase odeznít. Continue reading »


Testery bankovek na celnici

Posted on
Testery bankovek

Testery bankovek na celnici

U nás na celním úřadě se velmi často objevují zabavené zboží, které putují někdy až z dalekých zemí, a častokrát se objevují i ​​falešné peníze. Nás to už ani nepřekvapí, je to téměř na denním pořádku. Při kontrole peněz využíváme různé testery bankovek. V Thajsku prý na to využívají cvičené opice a jsou prý úspěšnější v rozeznávání pravosti jako lidé. My si však musíme vystačit s takovými přístroji. A vědí to i tito „výrobci“ falešných bankovek. Minule jsme zadrželi jednoho muže s testerem bankovek na zadním sedadle auta. Zeptal jsem se ho jak se k takovému testeru bankovek dostal a nač ho vlastně potřebuje. Očividně znervózněl, ale mně byl podezřelý již od prvního momentu. Odvlekli jsme ho na důkladnou osobní prohlídku a kolegové zatím prohledávali vozidlo. Nakonec se v jeho autě našlo i pár falešných peněz, které si tam zapomněl a jak vysvitlo, on a jeho kumpáni chtěli vytisknout peníze, které by nerozeznal ani takový přístroj pro kontrolu pravosti, proto ho potřebovali. Continue reading »


Detoxikace organismu díky ořechům

Posted on
Detoxikace organismu - díky ořechům

Detoxikace organismu díky ořechům

 

Pomocí detoxikace si víme své tělo vyčistit od škodlivých látek a toxinů. Jde tato detoxikace také pomocí ořechů? Ořechy jsou sice zdravé a jistě při detoxikaci o pomohou v nemalé míře, ale nepoužívají se na detoxikaci samy. Vyjmenujeme a popišme si tedy některé druhy ořechů a jaké mají vlastně účinky. Vlašské ořechy mají nejvíce omega tři mastných kyselin, zlepšují náladu, zvyšují výkonnost mozku a dokonce pomáhají i při rakovině. Dále obsahují množství vitamínů a minerálů jako zinek, fosfor, draslík a hořčík. Lískové ořechy obsahují velké množství vitamínu E a vitamínů B1, B1, B3 a B6. Tyto vitamíny pomohou k celkové psychické pohodě a jsou vhodné proti vypadávání vlasů. V lískových ořeších se nachází i hodně hořčíku, který je velmi dobrý při svalových křečích, bolestech hlavy či při bolestech svalů. Continue reading »


Průjem a cestování

Posted on
Průjem a cestováni

Průjem a cestování

 

Průjem může být velmi nepříjemný hlavně když nás překvapí při cestování. Spousta z nás má s tím určitě bohaté zkušenosti. Nejhorší je průjem tehdy, když nás potká přímo v autobuse. Člověku nezbývá mnoho možností na výběr – buď vydrží nebo vystoupí spíše než přijde na řadu jeho cílová zastávka. A co dál, když vystoupí dříve? Také není mnoho na výběr. Jedině najít nějakou restauraci, kde Vám příjemné číšnice povolí přístup na toaletu. Když jsme si už konečně jisti, že nás už nic nemůže překvapit, až tehdy se můžeme vybrat zpět na zastávku. Takto si prodloužíme cestu, ať už domů nebo někde jinde, minimálně o hodinu. Jednoznačně je taková situace velmi nepříjemná, protože máme co dělat abychom na toaletu vůbec doběhli. Průjem nás ale může chytit iv zahraničí. Také má mnoho z nás zkušenosti s tím, že nás chytí akorát na dovolené u moře. Continue reading »


Kúra na očistu střeva pomocí kopřiv

Posted on
Kúra na očistu střeva - pomocí kopřiv

Kúra na očistu střeva pomocí kopřiv

 

Měla jsem různé zdravotní problémy, které se postupem času zhoršovaly. Když jsem si už nevěděla rady, kamarádka mi poradila kúru na očistu střeva. Následně jsem začala pátrat po různých kúrách na očistu střeva a narazila jsem na jednu, která mě zaujala, protože jsem měla i problémy s revmatismem. Jelikož je na revma dobrá kopřiva, rozhodla jsem se, že vyzkouším kúru na očistu střeva pomocí ní. Kopřivový čaj pomáhá na prokrvení tepen. Kopřiva samotná je prospěšná i při problémech s prostatou, zánětech v kloubech a bolestech. Obsahuje vysoké množství vitaminu C, dokonce až čtyřnásobně více než se nachází v citronech. Kúra se dělá tak, že se kopřiva nadrobno naseká a zalije se horkou vodou na třicet sekund, následně se scedí. Continue reading »


Pročistění střev doma nabízí jednoduchost, pohodlnost, přirozenost a praktickost

Posted on
Pročistění střev doma nabízí jednoduchost, pohodlnost a přirozenost

Pročistění střev doma nabízí jednoduchost, pohodlnost, přirozenost a praktickost

 

Teď jsme přešli obdobím, kdy člověk jedl do sytosti. Nejprve to byly vánoce a teď velikonoční svátky. V tomhle období člověk velmi nedbá o své zdraví, správnou životosprávu a ani pohyb. Zdraví se týká hlavně stravy, kterou jsme jedli. Nasbírali jsme množství nečistot a odpadních látek. Proto bychom mněli podstoupit pročistění střev, nejlépe doma. Je však třeba dbát na to, abychom si vybrali správní způsob pročistění střev. O správném či nesprávném pročistění střev doma si umíte více přečíst na webové stránce www.naturalswiss-ocista-streva.cz. Správné pročistění střev by mnělo splňovat několik podmínek. První podmínkou je jednoduchost. Přesně to pročistění střev doma nabízí. Dále by to mněl být pohodlný a praktický proces. Continue reading »


10 denní detoxikace – pojďme si pro své zdraví, štěstí a štíhlou linií

Posted on

 

10 denní detoxikace, pojďme si pro své zdraví, štěstí a štíhlou linií

10 denní detoxikace – pojďme si pro své zdraví, štěstí a štíhlou linií

Ti, kteří detoxikaci ještě nikdy nevyzkoušeli, určitě nevědí, že účinná a správná detoxikace napomáhá kromě jiného i při zbavování se pár nadbytečných kil. To je asi problém většiny společnosti a tedy zejména žen. Myslím si, že teď se více ženám rozsvítili očíčka a určitě se budou chtít dozvědět více o této detoxikace. Konkrétně jde o 10 denní detoxikace. Trvá 10 dní a postupně pročistí každý jedno místo našeho těla. Nenechá ani malinkatý zbytek nějakého odpadu. Potom, když se tělo zbaví všeho odpadu, člověk se zbaví aj nadbytečných kil. Dieta nám nemusí vždy vyhovovat. Muži ani tak ne, ale ženy svou váhu neustále řeší a nikdy nejsou se svou váhou spokojeny. Naše tělo se během života snaží samo přirozeně čistit. Bohužel pravdou zůstává, že na odpad, který se v prostředí nachází, přirozená detoxikace a očista nestačí. Continue reading »


Migréna – ostrá bolest, která vyvolává vracení a citlivost

Posted on
Migréna je to ostrá bolest, která vyvolává vracení a citlivost

Migréna – ostrá bolest, která vyvolává vracení a citlivost

Krásně začatý den Vám často pokazí bolest hlavy, která se postupem času začne měnit na pulzující bolest, která se stupňuje. Po pár minutách se přidává i pocit na zvracení. V tom nejhorším případu, aby toho nebylo málo, se přidá ještě i citlivost na světlo a zvuky. I štěkot psa je pře Vás otravní a nesnesitelní. Po půl hodině si povíte, že bolest je tak hrozná, že s ní musíte něco udělat a tak si tedy dáte tabletu. Uvědomujete si, že to není řešení, protože bolest přestane jen na chvíli. Když tabletka přestane účinkovat, migréna se vrátí. Je pravda, že migrénu nepociťujete každý, i když občas se to u některých jedinců stává. Tak či onak, ten okamžik, kdy trpíte migrénou je k nevydržení. Continue reading »