Metropoltv – internetový informační magazín

Featured
Internetový informační magazín - METROPOLTV

Metropoltv -Internetový informační magazín

Také Vás zajímá to, co se ve světě děje? Chcete být informováni o všech událostech nejen z Vašeho okolí, města, regionu, státu ale i ze světa? Tak pak si klikněte na naši webovou stránku metropoltv.cz. Tento web nebude poskytovat informace, zajímavosti a novinky ze světa showbiznisu. Na to, abyste se dozvěděli, kdo s kým chodí, co se které prominentní osobnosti stalo nebo komu se stal „trapas“ slouží i jiné webové stránky, jak naše. Na tomto webu najdete informace a novinky ze světa politiky, zdravotnictví, cestování, kultury, vzdělávání, sportu, životního prostředí či životního stylu. Pokud byste chtěli vědět, co přesně na našem webu najdete, představte si internetový informační magazín. Najdete u nás denní aktuální a nezávislé zpravodajství z celého světa i domova. Continue reading »


Čištění střev – nejsnáze pomocí bylinných přípravků

Posted on
Čištění střev

Čištění střev – nejsnáze pomocí bylinných přípravků

Čištění střev je proces, během kterého se vyčistí nejdůležitější orgány vylučovacího systému a to játra, ledviny, žaludek a hlavně střeva (více na http://www.naturalswiss-ocista-streva.cz/). Během celé kúry je třeba soustředit se kromě pročištění střev a žaludku i na pročištění ledvin a jater. Pročištění jednotlivých orgánů by mělo trvat maximálně jeden týden, což tvoří přibližně jednu třetinu celého průběhu. Pro očistu žaludku a střev existují různé čaje, které jsou k dispozici ve všech lékárnách. Pořiďte si pro tyto účely bylinkový čaj, a každé ráno si uvařte a nalijte do termosky alespoň litr, aby Vám čaj zůstal teplý. Během dne vypijte celý obsah termosky. Dbejte o to, abyste čaj nepili horký ale vlažný. Dochutit ho můžete jedině skořicí, ale v žádném případě ne cukrem nebo citronem. Čaj pijte pomalu, po doušcích, aby se mohl smíchat s našimi slinami. Tyto pokyny bychom měli dodržovat, pokud se soustředíme na čištění střev. Co se týká ledvin a jater, ty následují ve druhém týdnu kúry. Pro regeneraci a vyčištění ledvin se také najdou různé čaje. Nejlepší jsou z jalovce, z březového listu, pampelišky, kopřivy či ze zlatobýlu. Continue reading »


Detoxikační program – návod, jak být zdravější

Posted on
Detoxikační program

Detoxikační program – návod, jak být zdravější

Trápí vás nějaké zdravotní problémy, ale víte, že jejich nezpůsobuje žádná nemoc? Za vaše zdravotní problémy může odpovídat i znečištěný organismus. Abyste si pročistili znečištěný organismus, potřebujete detoxikační program. Díky detoxikačnímu programu si zajistíte zdravější organismus. Detoxikační program od společnosti Natural Swiss je pro očistu organismu jako stvořený. Je na bázi bylinek, takže váš organismus při čištění nezatíží. Tento program si pochvaluje i nejvíce lidí, ale není divu, protože byl oceněn za nejlepší detoxikační program na trhu. Pokud chcete být zdravější a chcete mít více energie do života, tak je očista organismu pro vás jako stvořená. Díky ní si zajistíte lepší zdraví a více energie, dokonce si zrychlíte metabolismus, zda posílíte imunitní systém. Continue reading »


Ekzém – Atopická Dermatitida

Posted on
Ekzém

Ekzém – Atopická Dermatitida

Ekzém, nebo jinak Atopická dermatitida, je chronické kožní onemocnění. Ekzém je nejčastěji vyvolán alergizující potravinou u jedinců s vrozeným sklonem k alergii. Ekzém je doprovázen výrazným svěděním, rozmanitostí klinických příznaků a různým průběhem. V 60 % případů vzniká již v prvním půlroce života, ale vznik v pozdějších obdobích je také možný. Ekzém má mnoho příčin. Mezi hlavní patří vrozená vnímavost, porušená funkce kůže, metabolické poruchy a změny v imunitní odpovědi organismu na různé faktory vnějšího prostředí. Vyskytuje se stále častěji. V Evropě se udává, že až 16% dětí do 4 roku života a 12% školáků trpí ekzémem. U dospělých je to přibližně 3%. Pokud oba rodiče trpěli ekzémem, pravděpodobnost že jejich dítě bude mít toto onemocnění je 81%. Continue reading »


Spirulina – působí na imunitu a krásu člověka

Posted on
Spirulina

Spirulina – působí na imunitu a krásu člověka

Spirulina je známá již staletí. Obsahuje množství vitamínů, živin a minerálů. Je obzvláště bohatá na bílkoviny. Spirulina má protirakovinné účinky a působí jako skvělý antioxidant. Člověk se v dnešním světě bojí řady onemocnění. Bojí se být nemocní celkově. Avšak něco jako chřipka či angína ho neděsí tak, jako například rakovina. Stejně se obáváme i střevních onemocnění. Přesto se o zdraví střev pořádně nestaráme. Určitě víme, že jídla z rychlých občerstvení, alkohol, cigareta a káva na lačno nejsou vhodným způsobem, jak svá střeva udržovat v kondici. Přesto to děláme. Přestaňte s tímto zlozvykem a zamyslete se nad způsobem svého života. Konzumace ovoce a zeleniny, dostatečný příjem tekutin a konzumace super potravin, mezi které řadíme i spirulinu, je vhodný začátek na změnu životního stylu. Nemusíte ho změnit od základů. Nechceme z Vás udělat jiného člověka. Continue reading »


Parazity – co o nich nevíte

Posted on
Parazity

Parazity – co o nich nevíte

To, že toxické látky a umělé potraviny způsobují špatné trávení, to jistě víte. Ale špatné trávení vede k vytváření výrůstků i v tlustém střevě. No tyto toxické exkrementy se často mění na zlověstný svět strašidelných tvorů. V něm se živí živočichy a parazity. Dříve byl zveřejněn jeden charakteristický článek o tom, že každý živý organismus má alespoň jednoho parazita, ale člověk jich má mnohem více. Pouze nyní začínají vědci objevovat, čeho vlastně jsou tito drobní živočichové schopni. I jejich výzkumy upozorňují, že parazity mohou vládnout světu, i když jsou to jen drobné živočichy. Je to zarážející, protože parazity považujeme za samozřejmost, ale mají velkou sílu. Nezdravá výživa, parazity a toxické látky z prostředí jsou pro lidi hrozbou. National Geographic tvrdí, že parazity ve skutečnosti zabili mnohem více lidských těl, jako všechny války v historii celého lidstva. Continue reading »


Optimalizace webových stránek – získejte nový pohled

Posted on
Optimalizace webových stránek

Optimalizace webových stránek – získejte nový pohled

Aby se webová stránka dostala na lepší pozici, tedy respektive, aby se webová stránka dostala na top místa, pokud to možná de, i na první místa, měla by být svěřena do rukou takové společnosti, která to dokáže, která své výsledky i sto procentně garantuje a která využije optimalizaci webových stránek. Optimalizace webových stránek představuje různé techniky, metody, služby a postupy, které se použijí k tomu, aby webová stránka začala skutečně vydělávat. Využívá se na to, aby stránka získala skutečných návštěvníků, aby získala nové zájemce. Aby se dostala na nejvyšší pozice, a aby porazila konkurenci na plné čáře. Optimalizace webových stránek využil již nejeden vlastník weboví stránky. Využít ji můžete i Vy, pokud kliknete na webovou stránku http://professionalseo.cz/. Continue reading »


IBS – nemoc stěžující každodenní život

Posted on
IBS

IBS – nemoc stěžující každodenní život

Člověk, který má příznaky nemoci IBS, se trápí se střevními problémy, protože v případě syndromu dráždivého tračníku funkce konečníku a mechanismus stolice je narušena. Toto onemocnění provázejí bolest, nadýmání, nevolnost. U některých se projevuje ve formě průjmy, u jiných zase naopak zácpou. Jde o běžné onemocnění, kterým trpí vysoké procento obyvatelstva. Jaké jsou nejvýstižnější symptomy tohoto onemocnění? Především bolesti v podbřišku, přesněji bolesti na levé straně břicha, které ustoupí po stolici, zácpě nebo průjmu. Tyto jsou nejčastějšími, z nichž se dá určit, o jaký problém ve skutečnosti jde. Onemocnění IBS se častěji vyskytuje u lidí, kteří jsou vystaveni soustavnému stresu. Nemoc ve velké míře ovlivňuje naše vnitřní orgány, a to trávicí soustavu. Dalším faktorem může být i to, že náš žaludek nějaký typ potravy neví strávit. Velkým problémem i to, že jíme samy nezdravé věci. Když v našem životě převládají tyto faktory, máte dost velkou šanci na to, aby se onemocnění IBS položilo i Váš organismus (více informací o nemoci a o léčbě najdete zde: http://www.detoxikace-organismu.info/syndrom-drazdiveho-streva-ibs/). Continue reading »


Detoxikace těla – správné provádění

Posted on
Detoxikace těla

Detoxikace těla – správné provádění

Kdy a jak provést detoxikaci těla? Postavili jste si někdy otázku, že zda je vaše tělo čisté i zevnitř? Zevnějšek si udržujeme v čistotě tím, že se sprchujeme, pravidelně si myjeme zuby i vlasy. Ale jak udržovat čistotu i zevnitř? Jednoduše, detoxikací těla. V tomto moderním ale toxickými látkami zaneseném světě, existuje stále větší pravděpodobnost, že tlusté střevo, tenké střevo a ostatní orgány v těle potřebují pravidelnou očistu. Proto je nesmírně důležitá pravidelná detoxikace těla. Víte, jak je třeba správně provádět detoxikaci těla? Zde je krátký přehled. Nejdříve provedeme očistu tlustého střeva. Provedeme to speciálními léčivými rostlinami, abychom odstranili nadbytečné látky. Nicméně, při očistě tlustého střeva musíme doplnit vzácné bakterie, které udržují rovnováhu střevní flóry. Chrání imunitní systém. Continue reading »


Program na očistu střeva – nadešla ta správná chvíle

Posted on
Program na očistu střeva

Program na očistu střeva – nadešla ta správná chvíle

Nadešel čas, abyste i Vy udělali něco, pro své zdraví. Přichází jaro, což je ideální čas na podstoupení programu na očistu střeva. Během zimy se v našem organismu nashromáždilo nemalé množství toxinů. Právě nadešla chvíle, která je vhodná k tomu, abychom se těchto toxinů zbavili a abychom získali druhý dech. Po odstranění toxinů a odpadů z organismu se budete cítit jako znovuzrození. Budete o několik kilo lehčí, budete mít mnohem více vitality a energie a kromě toho, pokud se u Vás projevovaly nějaké zdravotní komplikace, všechny se vytratí. Tedy, pokud jste trpěli například plynatostí, občasným průjmem nebo zácpou. Do střevního traktu se v dnešních časech dostává až příliš toxinů. To je důvod, proč je nezbytné, abychom program na očistu střeva podstoupili. Pokud ho nepodstoupíme, činnost našich orgánů se zpomalí a budeme se cítit hůř každým dnem. Webová stránka https://www.youtube.com/watch?v=0Qd4Z5wkH8I Vám prozradí všechny potřebné informace o programu na očistu střeva. Continue reading »


Zácpa a předcházení

Posted on
Zácpa

Zácpa a předcházení

Ještě je jen oběd a Vy jste už vystřídaly sérii neúspěšných pokusů na záchodě? Nejste prvním a ani posledním člověkem trpícím ve společnosti nepopulární zácpou. Pokud Vás zácpa právě v této chvíli netrápí, ale máte za sebou již nějakou zkušenost, určitě hledáte tipy, jak se onemocnění zácpa vyhnout obrovskou oklikou. Ty tipy už dál hledat nemusíte. Máme tu pro Vás pár nejúčinnějších, po kterých absolvování zácpa u Vás nebude mít šanci. Pokud jste nepřikládali obzvlášť velký význam jídlu, které jíte každý den, náš první tip Vás donutí přemýšlet dopředu před každou konzumací. Tím důvodem je dostatek vlákniny. Vláknina je totiž výbornou prevencí před problémy s vyprazdňováním, jelikož napomáhá střevům vykonávat jejich bezchybnou funkci. Následující tip se řadí mezi první pomoc při postižení. Švestky jsou ovocem, které se doporučuje zařadit do jídelníčku. Continue reading »